Čas na serveru 02:45:24

František Květoň
Příběh krajiny

Id: 505604

Příběh krajiny

  •  / Příběh krajiny / František Květoň

olej/sololit, rozměr 70 x 137 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:

35 100