Čas na serveru 11:47:57

František Květoň
Rozverná krajina

Id: 512107

Rozverná krajina

  •  / Rozverná krajina / František Květoň

olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po

zobrazeno: 4858x

Vyvolávací cena:

18 000