František Kyncl
Objekt
Id: 313007
kombinovaná technika, rozměr objektu 25,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v kazetě
zobrazeno: 2241x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
63 300 Kč
Příhozy: 49