František Líbal
Barevný podzim
Id: 310801
olej/plátno, rozměr 115 x 122 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
zobrazeno: 4365x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 70