František Líbal
Cesta
Id: 403401
olej/plátno, rozměr cca 63 x 75cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3087x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 65