František Líbal
Chaloupky u potoka
Id: 219212
olej/lepenka, rozměr 18,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně věnování Rudolfu Dejlovi
zobrazeno: 1537x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 100 Kč
Příhozy: 50