František Líbal
Hamburg
Id: 32909
olej/sololit, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1921, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3252x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 75