František Líbal
Jeřabina ve větru
Id: 236204
olej/sololit, rozměr 34 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, značně poškozený rám
zobrazeno: 7612x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49