František Líbal
Jihočeská Venuše
Id: 96002
olej/plátno, rozměr 63 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, poškozený rám, vše v původním stavu
zobrazeno: 2298x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 501 Kč