František Líbal
Karlův most
Id: 129001
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně štítek ČFVU
zobrazeno: 2270x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč