František Líbal
Karlův most
Id: 153102
olej/karton, rozměr 29,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 1960, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 700 Kč