František Líbal
Konvolut dvou kusů
Id: 54305
Jihočeské rybníky, olej/plátno/karton, rozměr každého 40,5 x 51,5 cm, signováno vždy vpravo dole, lehce poškozené autorské rámy, původní stav
zobrazeno: 2126x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč