František Líbal
Kostecký potok
Id: 728
olej/plátno/karton, rozměr malby 24 x 32 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 4018x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 800 Kč