František Líbal
Lesní interier
Id: 72511
olej/plátno, rozměr 100 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3249x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč