František Líbal
Listopad
Id: 165404
olej/plátno/překližka, rozměr 49 x 71 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 2998x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 61