František Líbal
Lužnice u Vlkova
Id: 1503403
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2443x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč