František Líbal
Na břehu rybníka
Id: 78804
olej/plátno, rozměr 39 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2024x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč