František Líbal
Na kraji rybníka
Id: 265605
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7175x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč