František Líbal
Podzimní potok
Id: 339701
olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, značeno a datováno vlevo dole, značně krakelovaná malba, poškozen rám
zobrazeno: 1883x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč