František Líbal
Pohled na Staré Město
Id: 844
olej/plátno, rozměr plátna 120 x 130 cm, signováno vpravo dole F. Líbal, datováno 1935, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4187x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
42 000 Kč