František Líbal
Potrét paní L.
Id: 96004
olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, nerámováno, malba drobně poškozena
zobrazeno: 1946x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 300 Kč