František Líbal
Stromy v polích na Daskabátě
Id: 453101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 4665x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč