František Líbal
Večer na Kaclířově
Id: 885
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 81 cm, signováno vpravo dole Fr., drobné oděrky na rámu, ověření pravosti na zadní straně dvěma znalci viz foto, původní stav
zobrazeno: 3168x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč