František Líbal
Z jižních Čech
Id: 156304
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, PO
zobrazeno: 2693x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč