František Líbal
Zelená hráz
Id: 758
olej/plátno, rozměr plátna 42 x 53 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, datováno 73, drobné oděrky na rámu, původní stav viz foto
zobrazeno: 2969x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč