František Líbal
Zelená hráz v Hradečku
Id: 48005
olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3103x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
6 000 Kč