František Líbal
Zlatá stoka
Id: 42823
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 4825x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 81