František M. Skula
Zimní nálada
Id: 100502
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto
zobrazeno: 2401x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 101 Kč