František Matoušek
Muzikanti ve Vysokém Mýtě
Id: 386706
olej/překližka, rozměr 53 x 70 cm, značeno vlevo dole, malba v ploše poškozená, na několika místech prasklá překližka
zobrazeno: 2466x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 54