František Max
Cukrovar v Libáni
Id: 8003
olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, původní rámování, oděrky na rámu
zobrazeno: 2930x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč