František Max
Panorama Starého města
Id: 17302
olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, drobná trhlina na obraze, otluky na rámu, původní stav, přiloženo osobní potvrzení pravosti od autora
zobrazeno: 2189x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 336 Kč