František Max
Parník na Vltavě
Id: 1361
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, nečistoty pod sklem, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2736x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč