František Max
Políčka
Id: 162204
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1568x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč