František Max
Pražské panorama
Id: 117608
olej/plátno, rozměr 65 x 107 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 2913x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč