František Max
Trosky
Id: 405906
olej/papír, rozměr 31 x 44 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1796x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 320 Kč