František Max
Týnský chrám
Id: 11001
olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, seschlý rám
zobrazeno: 2789x
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
6 390 Kč