František Max
Ulička
Id: 405902
olej/karton, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1977x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 700 Kč