František Michl
Borovice
Id: 1640
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 35, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2558x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 405 Kč