František Michl
Sázava
Id: 1208
olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3096x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
1 900 Kč