František Motyčka st.
V krčmě
Id: 124501
olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1903, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
zobrazeno: 3847x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 700 Kč