František Muzika
Dvě larvy
Id: 2141
kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 4879x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
50 000 Kč