František Muzika
Mytologický výjev
Id: 405801
tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4411x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
43 000 Kč