František Muzika
Requiem
Id: 384101
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 999x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč