František Muzika
Ultimo, Stavovské divadlo
Id: 411501
kombinovaná technika/papír, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1108x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč