František Muzika
Vichřice
Id: 416901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 45 cm, značeno slepotiskovým pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1205x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč