František Myslivec
Mezi ostrovy
Id: 133916
olej/plátno, rozměr 100 x 135 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu i na obrazu
zobrazeno: 1804x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč