František Myslivec
Na potoce
Id: 409
olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 36 cm, signováno uprostřed, datováno 1957, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 5882x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč