František Myslivec
Partie z Čeladné
Id: 459504
olej/karton, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 580x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč