František Nachtigal
Rybníček před chalupami
Id: 100104
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 1665x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč