Čas na serveru 16:32:58

František Nedvěd
Bacchus

Id: 516301

Bacchus

  •  / Bacchus / František Nedvěd

olej/sololit, rozměr 75 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1165x

Vyvolávací cena:

4 400